Bridgertonowie
powrót do forum 3 sezonu

Dla mnie najsłabszy sezon.
Zdecydowanie wysokie oczekiwania i promowanie tego sezonu zwiększyło rozczarowanie.
Przewidywalny.
W ogóle nie odczułam dojrzewania Colina i uczuć do Pen. Było kilka dobrych momentów, ale jakoś za mało za szybko. Brak chemii.
I po tym jak Pen postacią lady whistledown skrzywdziła wiele osób nie było mi jej szkoda w wielu momentach. Sama odczuła na sobie co potrafi zrobić plotka z broszury.
Scena z balonem wymuszona taka sztuczna....
I czasami się zastanawiałam czy specjalnie rozgrywa Colina, czy zrobiła to niechcący.

Na plus, że pokazali perspektywę Cressidy nabrała ludzkiej twarzy.

Rozdzielenie sezonów jest słabe i nie poprawi w mojej opinii odbioru sezonu. Mam nadzieję, że druga część będzie ciekawsza.

Szkoda mi tego blondyna, który zaleciał się do Pen bo nie był przedstawiony początkowo źle. Potem jakby to odwrócono, że nie jest taki wspaniały, ale miał wszystkie cechy których potrzebowała do kontynuowania swojego sekretu.

Chile91

Colin i Pen - ten sezon to ukoronowanie ich relacji, którą oglądaliśmy już od dwóch sezonów, a nie jej początek. Ich relacja nie ma tyle nagłych chwil, jak to miało miejsce np. w 2. sezonie, ale to wg mnie zaleta serialu, a nie wada. Dzięki temu widać, jak oboje dojrzewają do bycia ze sobą.

ludwiniao

Dodam jeszcze, że to, co mi się podoba w ich relacji - tzn. w tym, jak scenariusz nam ich pokazuje - to fakt, że oni bardzo dobrze się rozumieją m.in.dużo między sobą żartują, Colin podkreśla, że tylko Pen go rozumie itp. Fajnie jest patrzeć, jak łączy ich przede wszystkim zrozumienie siebie, a nie tylko pożądanie (a nie oszukujmy się, scena w karocy świetnie została nakręcona, bałam się, że pod tym względem 3. sezon będzie słabszy od wcześniejszych, ale okazało się, że nie!).

ludwiniao

Nie widzę tu właśnie tego procesu dojrzewania ich relacji. Nie ma żadnego momentu ani rozmowy, w której widać przemianę w myśleniu Colina. Nie ma chemii między bohaterami, ma się wrażenie jakby się całował z siostrą. Nie widać tej zmiany perspektywy, jakby dalej nie dostrzegał w niej kobiety. A scena w powozie i te miny na karpia dopełniają niestety całości.

ocenił(a) serial na 7
No_nie_

Zazwyczaj takie miny się robi w takich sytuacjach. Samo życie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones