PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1039}
8,3 674 720
ocen
8,3 10 1 674720
9,2 57
ocen krytyków
Pulp Fiction
powrót do forum filmu Pulp Fiction

Ulubiony tekst :D

ocenił(a) film na 10

Mój to z zegarkiem w "bezpiecznym miejscu".

ocenił(a) film na 10
Gazor090

mój chyba "dobra chłopaki, nie liżmy się nawzajem po jajach" XD

ocenił(a) film na 10
cytrynaxx

Jak już to po wackach ;p O żadnych jajach nic tam nie było.

ocenił(a) film na 10
Troublesome

ja oglądałam wersję z lektorem, w której było "jajach" :)

ocenił(a) film na 10
cytrynaxx

W oryginale jest: "Well, let's not start sucking each other's dicks quite yet." Tak więc mam rację. ;p Co do lektora to pamiętam, że było słowo na ch. Teraz sprawdziłem wersję z tłumaczeniem Gałązki(nota benae jest średnie, ale zawiera pamiętną jesień średniowiecza), w każdym razie tam jest "po fi*tach". Reasumując. Twoja wersja musiała być mocno cenzurowana. Tak czy inaczej dobry tekst. Też go uwielbiam. ;)

Gazor090

dla mnie jednak nieśmiertelne będzie "Jak wygląda Marsellus Wallace?"

ocenił(a) film na 9
Gazor090

Zegarek, owszem. Wariactwo w zestawieniu ze śmiertelną powagą pana Walkena, pan hrabia i asses. Poza tym 'Proszę cię grzecznie, z wisienką - idź i zrób to, do cholery' (mniej więcej tak to leciało).

użytkownik usunięty
Gazor090

"Oh man, i shot marvin in the face" http://youtu.be/LBBni_-tMNs?t=58s

ocenił(a) film na 9
Gazor090

Zed zszedł

ocenił(a) film na 10
yeticzek

w oryginale "zed is dead"

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Gazor090

Dla mnie również najlepszy tekst to : ,, Czy Marcellus Wallace wygląda jak k....?''

Dla Zeda wyglądał :)

użytkownik usunięty
czomo12

No tak, ale spróbujmy wyobrazić sobie w jakich strasznych męczarniach ów gnojek musiał konać. Film jest tak zrobiony że każdy musi sobie sam to wyobrazić. Zemsta musiała być w tym wypadku straszna... To tez pokazuje geniusz Quentina.

Pewnie jakieś okładanie go po twarzy i niewyobrażalne rozwieranie odbytu plus inne fantazje torturującego. Ciekawy jestem, kim są Ci grubi karkowie, o których mówił Marcelus? To jacyś dwaj czarni policjanci? Przecież Marcelus jest przestępcą.

ocenił(a) film na 10
Gazor090

"Please, continue".

Nie da się tego od tak wyrazić w suchym poście. Sposób, w jaki Samuel L. Jackson to wypowiedział, zasługuje na Oscara.

ocenił(a) film na 6
Ketosz

Are you gonna bark all day little doggy or are you wanna bite.

Mistrzostwo :)

PalmerChili

tego nie było w tym filmie, tępaku

ocenił(a) film na 6
Gordon_Neo

No tak pomyliłem się ale o taką pomyłkę łatwo jak wszystkie filmy są na jedno kopyto zrobione :)

PalmerChili

na jedno kopyto to ciebie zrobili

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones